IN_Orani


www.comune.orani.nu.it
Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. È necessario abilitare JavaScript per vederlo.


Orani sorge a circa 526 metri di altezza ai piedi del suggestivo monte Gonare, nel cuore della Barbagia. Nel territorio la presenza di monumenti archeologici è notevole, tra questi circa trenta nuraghi e varie tombe dei giganti, oltre a otto chiese. Di notevole interesse il Santuario di Nostra Signora di Gonare, il museo dedicato a Costantino Nivola e la sala Consiliare del Municipio con le opere di Mario Delitala.

Notizie IN Orani

KAP: [AVGYO VERUS ] BORSA ISTANBUL AS ENDEKSLERDE ...BigparaORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/626975 DOSYALAR: ENDEKSLERDE KULLANILAN FIILI DOLASIMDAKI PAY ORANI DEGISIKLIKLERI 2017-08-22 DIL SECIMI DIL SECIMI TURKCE INGILIZCE YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI?
Şehrivan Haber (Basın Bildirisi) (abonelik) (Blog)DÜNYANIN EN DÜŞÜK HEPATİT-C ORANI TESPİT EDİLDİŞehrivan Haber (Basın Bildirisi) (abonelik) (Blog)Dr. Ahmet Cumhur Dülger, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde yaptığı bir araştırmada ilginç sonuçlar elde ettiğini belirterek, “Şemdinli ilçesinde dünyanın en düşük Hepatit-C oranı ve karaciğer sirozunun bir çeşidi olan 'Idiopatik portal hipertansiyonunu ...
CNN TürkSon dakika...Memur ve emeklilerin zam oranı belli olduCNN TürkMemur ve memur emeklilerinin 2018 ve 2019 yıllarındaki mali ve sosyal haklarının belirleneceği "4. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri" kapsamında hükümet ve sendikalar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında dün öğleden sonra bir araya gelmişti.Memur maaşlarına zam oranı belli oldu61saatToplu sözleşme anlaşması imzalandıSözcütutte le notizie (88) »